ثبت نام

ثبت نام در دیلمانج

با استفاده از فرم زیر می‌توانید در وبسایت مرکز ترجمه‌ی دیلمانج به عنوان یک کاربر عضو شوید. لطفاً توجه داشته باشید برای ارائه‌ی خدمات ترجمه در این مرکز نیازمند ثبت‌نام نمی‌باشید و ثبت‌نام کاملاً اختیاری می‌باشد. اما با این همه مزایایی برای کاربران ثبت‌نام کرده در نظر گرفته شده است:

  • امکان مشاهده‌ی سابقه‌ی درخواست‌های پشتیبانی و مشاهده‌ی وضعیت آن‌ها به صورت لحظه‌ای (ارسال درخواست پشتیبانی نیازمند ثبت‌نام نمی‌باشد).
  • دریافت خبرنامه‌های ایمیلیِ مرکز ترجمه بدون نیاز به ثبت ایمیل به صورت جداگانه (امکان لغو دریافت خبرنامه وجود دارد).
  • دریافت برخی پیشنهادهای ویژه‌ی مرکز ترجمه که برای عموم ارسال نمی‌شوند.

در آینده قطعاً امکانات و امتیازهای بیشتری به کاربران ثبت‌نام شده در نظر گرفته خواهد شد. اما در حال حاضر به جز در موارد مذکور، تفاوتی میان کاربران ثبت‌نام کرده و نکرده وجود ندارد.


ثبت نام کاربر

به منظور ثبت‌نام در مرکز ترجمه‌ی دیلمانج فرم زیر را تکمیل کنید و در نهایت دکمه‌ی ثبت‌نام را فشار دهید.
  • فیلد الزامی نیست، شماره‌ی تلفن همراه محفوظ خواهد بود و تنها برای اطلاع‌رسانی‌های مرکز ترجمه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  • مطالعه‌ی قوانین و شرایط استفاده

    مطالعه‌ی سیاست حریم خصوصی

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ورود

برای ورود اطلاعات نام کاربری و پسورد خود را وارد نمایید:

4 − یک =

معرفی عملیات کاربری دیلمانج

صفحه‌ی عملیات کاربری، مانند یک پنل عمومی عمل می‌کند که برای استفاده از آن نیازمند ثبت‌نام نیستید. این صفحه با یک آدرس کوتاه به صورت dilmanj.ir/ui در دسترس می‌باشد و تمام چیزی است که کاربران و مشتریان دائمیِ مرکز ترجمه به آن نیاز دارند.

سوالات متداول مرتبط

برای ثبت سفارش باید ثبت‌نام کرد؟

جهت ثبت سفارش در این مرکز ثبت‌نام اجباری نیست و ثبت سفارش با سرعت حداکثری انجام می‌شود. اما امکان ثبت‌نام نیز محیا شده است.

اگر ثبت‌نام نکنم، امکان پیگیری سفارش من وجود دارد؟

البته که وجود دارد. تمامی امکاناتی که برای پیگیری سفارش تعبیه شده است برای هر دو نوع کاربر یکسان می‌باشد. همچنین هر دو نوع کاربر می‌توانند یک درخواست پشتیبانی در هر زمینه‌ای ایجاد و پیگیری کنند.

صفحه‌ی عملیات کاربری چه کاربردی دارد؟

این صفحه به تمامیِ بخش‌های سیستم متصل می‌باشد و تنها با وارد شدن به آن صفحه با آدرسی کوتاه می‌توانید بسیاری از نیازهای خود در این مرکز ترجمه را رفع نمایید.