سیاست حریم خصوصی در مرکز ترجمه دیلمانج

حریم خصوصی و سیاست و موافقت‌نامه‌ی پیش رو مجموعه‌ی بیاناتی می‌باشد که نحوه‌ی کار و رفع مسئولیت مرکز ترجمه در رابطه با مسائل مربوط به حریم خصوصی را روشن می‌سازد. کاربران، بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی می‌توانند اطلاعات مربوط به نحوه‌ی رعایت حریم خصوصی مرکز ترجمه‌ی دیلمانج را در این برگه مطالعه نمایند. در این برگه اطلاعات مربوط به نحوه‌ی استفاده از اطلاعات فردیِ شما قرار گرفته است.

به هنگام ثبت سفارش، ثبت‌نام و یا تکمیل نظرسنجی‌ها و ایجاد یک درخواست پشتیبانی، ممکن است از شما درخواست شود نام، نام خانوادگی، شماره‌ی تماس، ایمیل، و دیگر اطلاعاتی که به ما کمک می‌کند بهتر به شما خدمت‌رسانی کنیم را وارد نمایید.

ثبت‌نام در وبسایت مرکز ترجمه اختیاری می‌باشد و برای ارسال و ثبت سفارش نیازی به ثبت‌نام وجود ندارد، اما اطلاعات مذکور از طریق فرم ثبت سفارش از کاربر درخواست خواهد شد.

این اطلاعات دریافت می‌شوند برای:

  • شخصی‌سازیِ و سفارشی سازیِ ارائه‌ی خدمات و امکان ارائه‌ی محتوا و خدماتی که بیشترین ارتباط را با شما دارند
  • برای بهبود خدمات و وبسایت
  • ارائه‌ی خدمات بهتر در درخواست‌های پشتیبانی و پیگیری سفارش‌ها
  • اجرای یک جشنواره، مسابقه، نظرسنجی و یا دیگر امکانات تعبیه شده
  • پردازش سریع درخواست‌ها در آینده
  • درخواست رتبه و نظر و دیدگاه در مورد خدمات و محصولات
  • ارتباطات و مکاتبات بیشتر در آینده

تمامی اطلاعات دریافتی از فرم سفارش و فرم ثبت‌نام (ایمیل، شماره‌ی تلفن، نام و نام خانوادگی و سایراطلاعات مربوطه) در داخل مرکز ترجمه محفوظ می‌باشد و به هیچ عنوان در اختیار نفر سومی قرار نخواهند گرفت. این اطلاعات به هیچ عنوان فروخته، تبادل، و یا منتقل نمی‌شوند. هیئت ناظر (در صورت درخواست و نیاز)، مدیران وبسایت، مترجم‌ها (در صورت ضرورت) و اپراتورها تنها کسانی هستند که به این اطلاعات دسترسی دارند.

استفاده از وبسایت مرکز ترجمه برای تمامیِ سنین و افراد مجاز می‌باشد.

استفاده از کوکی‌ها

وبسایت مرکز ترجمه‌ی دیلمانج ممکن است اطلاعاتی را به صورت کوکی در مرورگر بازدیدکننده ذخیره کند. کوکی‌ها فایل‌های کوچکی هستند که وبسایت و یا ارائه‌دهنده‌ی خدمات از طریق مرورگر به دیسک‌سخت کاربر ارسال می‌کند که ممکن است توسط مرورگر مجاز بوده و یا مجاز نباشد. این کار باعث می‌شود ارائه‌دهنده‌ی خدمات، مرورگر شما را بهتر شناسایی کرده و آیتم‌های موجود در فرآیند سفارش شما را دنبال و پردازش کند. استفاده و یا عدم استفاده از کوکی در این مرکز ترجمه اجباری نمی‌باشد و بر اساس تنظیمات مرورگر شما انجام خواهد پذیرفت.

حریم خصوصی در برقراریِ ارتباطات

مرکز ترجمه نیاز دارد برای انجام هماهنگی‌های لازم مطابق با عرف جامعه با مشتری و ثبت‌کننده‌ی سفارش تماس تلفنی، ایمیلی، و یا پیام کوتاهی برقرار نماید و ثبت‌کننده‌ی سفارش این شرط را می‌پذیرد.

مرکز ترجمه برخی اطلاع‌رسانی‌های خود را به صورت ارسال پیام کوتاه و یا ایمیل انجام می‌دهد. مسئولیت معرفیِ ایمیل و شماره‌ی دریافت پیام کوتاه معتبر بر عهده‌ی ثبت‌کننده‌ی سفارش می‌باشد. همچنین شماره‌ی معرفی شده باید قابلیت دریافت پیام‌کوتاه از شماره‌های مجازی را داشته باشد.

سیاست حریم خصوصی در رابطه با فایل‌ها

فایل ارسالی مشتری توسط اپراتور مورد بررسی قرار گرفته و قیمت‌گذاری می‌گردد.

فایل ارسالی مشتری عیناً برای انجام مراحل ترجمه به مترجم سپرده خواهد شد.

کاربر و یا مشتری که فایلی برای ما ارسال می‌کند، شخصاً مسئول بررسیِ وضعیت محرمانگی آن می‌باشد و مرکز ترجمه پذیرای فایل‌های محرمانه به صورت آنلاین نمی‌باشد.

مرکز ترجمه در هیچ یک از کانال‌ها و سرویس‌های خود فایل‌های مشتری و یا فایل‌های ترجمه شده را منتشر نخواهد کرد؛ مگر اینکه قبلاً از مشتری کسب اجازه کند.

تمامی مترجم‌ها در ابتدای کار متعهد شده‌اند تا تمامی فایل‌های مربوط به مرکز ترجمه را در اختیار شخص سومی قرار ندهند. در صورت بروز هرگونه مشکل و اعتراض کاربر، مرکز ترجمه تنها مسئولیت معرفیِ مترجم به کاربر و عدم به کار‌گیری و جریمه‌ی نقدی تا سقف اعتبار موجود را بر عهده دارد.

سایر موارد مربوط به حریم خصوصی

تمامی فاکتورهای مرکز ترجمه از طریق درگاه‌های واسط و بانکی واریز می‌شوند و این مرکز هیچگونه نیازی به دریافت اطلاعات بانکیِ کاربران ندارد.

مرکز ترجمه ممکن است از مشتریان خود بخواهد به صورت اختیاری تجربه و نظر خود را در مورد خدمات ما بیان کند. با کسب اجازه از کاربر این بیانات در وبسایت مرکز ترجمه‌ی دیلمانج منتشر خواهد شد.

در این برگه تنها موارد مربوط به سیاست حریم خصوصی آورده شده است، برای مشاهده‌ی تمامی قوانین مرکز ترجمه به صفحه‌ی قوانین و شرایط استفاده و برای مشاهده‌ی قوانین ضمانت‌نامه به برگه‌ی ضمانت ترجمه مراجعه فرمایید.