معرفی مرکز ترجمه دیلمانج

مرکز ترجمه دیلمانج فعالیت خود را در دو محور آغاز کرده و همواره برای بهبود و رفع نیازهای هر دو محور در تلاش می‌باشد. این دو محور عبارتند از:

  • ارائه خدمات تخصصی ترجمه
  • مرکز تخصصی رشته مترجمی زبان انگلیسی

هر دو محور به صورت همزمان فعالیت خود را در این مرکز ترجمه اغاز کرده است.

ارائه خدمات تخصصی ترجمه

مرکز ترجمه دیلمانج با کادری مجرب و فرآیندی کاملاً اختصاصی ارائه دهنده‌ی انواع خدمات ترجمه‌ای می‌باشد. جذب مترجم در این مرکز  به صورت تخصصی و با دریافت آزمون اختصاصی انجام می‌شود.

مترجمین انتخاب شده در این مرکز ترجمه علاوه بر تسلط کامل بر دو زبان مبدإ و مقصد، همچنین در رشته‌ی مورد نظر نیز تجربه‌ی کاری و علمی دارند. تمامی مترجمین این مرکز فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموختگان رشته‌های فنی، غیر فنی و به خصوصی مترجمی زبان انگلیسی می‌باشند.

پیگیری و پشتیبانی قدرتمند، ضمانت ترجمه به مدت ۷۲ ساعت، ثبت سفارش سریع و بی‌دردسر، قیمت‌گذاری رایگان تنها چند مورد از خدمات مرکز ترجمه دیلمانج در این محور می‌باشد.

مرکز تخصصی رشته مترجمی زبان انگلیسی

دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و تمامی علاقه‌مندان به رشته‌ی مطالعات ترجمه و مترجمی زبان انگلیسی نیز می‌توانند از این مرکز ترجمه، در کنار فعالیت با عنوان مترجم، بهره‌مند شوند.  این مرکز ترجمه در حوزه‌ی مطالعات ترجمه مطالب و محتوایی آماده و منتشر می‌نماید.

این مطالب در حال حاضر در رابطه با مبانی نظری ترجمه، اصول و روش ترجمه و ابزارهای ترجمه می‌باشند. همچنین اخبارها و رخدادهای دنیای مترجمی نیز تا حد امکان در وبلاگ این مرکز منتشر می‌گردند.

در بخش معرفی منابع تخصصی نیز منابع علمی و تخصصی رشته مترجمی منتشر و گاهی جهت دانلود قرار داده می‌شوند. همچنین معرفیِ پایان‌نامه‌ها و آثار تخصصی در رشته‌ی مترجمی نیز در این قسمت معرفی می‌گردند.

معرفی آثار

در مرکز ترجمه دیلمانج بخشی برای معرفی آثار مترجمین راه اندازی شده است. در این بخش صرف نظر از رشته و تخصص مترجم، کلیه‌ی آثار مترجم‌ها نظیر کتاب، ترجمه‌ی مقالات و… معرفی می‌گردند. چنانچه دارای اثر ترجمه‌ای می‌باشید برای معرفیِ آن در این مرکز با ما در تماس باشید. مهم نیست اثر شما در چه زمینه و حوزه‌ای قرار می‌گیرد، مهم این است که شما آن اثر را ترجمه و خلق کرده‌اید و ما می‌خواهیم برای قدردانی از زحمات‌تان اثر را در وبلاگ مرکز ترجمه معرفی کنیم.