برنامه مترجم تصویری منو به کمک توریست های ژاپن می آید.

برنامه مترجم تصویری در رستوران‌های ژاپن به کمک توریست‌های غیر بومی می‌آید

برنامه مترجم تصویری شرکت NTT Docomo در سال ۲۰۱۷ در اختیار همگان قرار گرفت. این شرکت در سال ۲۰۱۴ سرویس ترجمه‌ی خود را برای ارائه‌ی خدمات ترجمه‌ی رو در رو برای تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند ارائه کرد. این سرویس دارای رابط کاربریِ دوست داشتنی بوده و برای حمل‌ونقل، رستوران‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید، بیمارستان‌ها و سایر مراکزی که توریست‌ها با آن‌ها سر و کار دارند عبارت‌های از پیش ساخته‌ای دارد. این برنامه در حالی ارائه شد که سازمان توریسم ملیِ ژاپن در سال ۲۰۱۳ اعلام کرده بود در نظر دارد تا سال ۲۰۲۰ تعداد توریست‌ها را به ۲ برابر برساند. این برنامه توسط NTT Docomo توسعه داده شده و در دسترس همگان قرار گرفت.

برنامه مترجم تصویری منو چندزبانه در اختیار توریست‌های ژاپن

برنامه مترجم تصویری منو چندزبانه در اختیار توریست‌های ژاپن

برنامه مترجم تصویری منو، برنامه‌ی جدید NTT Docomo

سفارش غذا از منوهای غذای ژاپنی با استفاده از برنامه‌ی جدید NTT Docomo برای توریست‌ها و افراد غیر بومی بسیار آسان‌تر می‌شود. به راحتی برنامه‌ی Menu Translation AR را باز کرده و آن را به طرف منو بگیرید و این برنامه به صورت خودکار ترجمه‌ی منو را با چند تصویر و حتی توضیح ساده‌ای در مورد مواد تشکیل دهنده، دستور پخت و تاریخچه‌ی موارد موجود ارائه می‌دهد!

NTT Docomo که بزرگ‌ترین اپراتور تلفن ژاپن به حساب می‌آید اعلام کرده است که این مترجم تصویری منو از هفتم مارس ۲۰۱۷ در اختیار توریست‌های ژاپن و افرادی که به ژاپن سفر می‌کنند قرار خواهد گرفت. ترجمه‌ی منوها به زبان‌های انگلیسی، چینی، کره‌ای و همچنین از این سه زبان به انگلیسی امکان‌پذیر است.

دریافت این برنامه مترجم تصویری با عنوان Food Menu Translation AR از ماه ژوئن به صورت رایگان صورت خواهد پذیرفت و در ابتدا تنها برای سیستم‌عامل اندروید ارائه شده است.

دانلود مترجم تصویری منو Menu Translator AR از گوگل پلی

هر روز شاهد بوجود آمدن یک برنامه‌ی جدید برای ترجمه‌ی تصویری هستیم، نظر شما در مورد این برنامه مترجم تصویری منو چیست؟ آیا توسعه‌ی چنین برنامه‌ای برای ایران و زبان فارسی نیز می‌تواند موثر واقع شود؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *